![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2023/06/fs.jpg)
Για την καλύτερη εξυπηρέτηση των φοιτητών του Δήμου μας που εξυπηρετούνται από τη Φοιτητική Συγκοινωνία, ο Δήμος Διονύσου ανακοινώνει τη λειτουργία των γραμμών της Φοιτητικής Συγκοινωνίας έως και την Παρασκευή 7 Ιουλίου 2023.
Για την καλύτερη εξυπηρέτηση των φοιτητών του Δήμου μας που εξυπηρετούνται από τη Φοιτητική Συγκοινωνία, ο Δήμος Διονύσου ανακοινώνει τη λειτουργία των γραμμών της Φοιτητικής Συγκοινωνίας έως και την Παρασκευή 7 Ιουλίου 2023.