![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2023/12/arsakeio_1-725x1024.jpg)
Για άλλη μια χρονιά θα απολαύσουμε τα υπέροχα τραγούδια των μαθητικών χορωδιών του Δήμου μας στο Θέατρο Αρσακείων Τοσιτσείων σχολείων Εκάλης, το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου και ώρα 6.00μμ.
Η είσοδος είναι ελεύθερη για το κοινό
![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2023/12/arsakeio_1-725x1024.jpg)
Για άλλη μια χρονιά θα απολαύσουμε τα υπέροχα τραγούδια των μαθητικών χορωδιών του Δήμου μας στο Θέατρο Αρσακείων Τοσιτσείων σχολείων Εκάλης, το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου και ώρα 6.00μμ.
Η είσοδος είναι ελεύθερη για το κοινό