![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2023/04/image.png)
Το δικό του ξεχωριστό μήνυμα εν όψει του Πάσχα έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος του Διονύσου, προτρέποντας τους πολίτες να στηρίξουν την τοπική οικονομία εν όψει των αγορών τους την περίοδο της Μεγάλης Εβδομάδας.
![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2023/04/image.png)
Το δικό του ξεχωριστό μήνυμα εν όψει του Πάσχα έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος του Διονύσου, προτρέποντας τους πολίτες να στηρίξουν την τοπική οικονομία εν όψει των αγορών τους την περίοδο της Μεγάλης Εβδομάδας.