![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2022/11/A2228FFC-250F-413A-B7F8-E579CF140B22-833x474-1.jpeg)
Τον Σύλλογο Γυναικών Αγίου Στεφάνου τίμησε με την παρουσία της την Παρασκευή 25/11 η Υποψήφια Δήμαρχος Διονύσου Κατερίνα Μαιχόσογλου στην έναρξη των τριήμερων Εκδηλώσεων με αφορμή την ημέρα Εξάλειψης της Βιας Κατά των Γυναικών. Η υποψήφια και εορτάζουσα παρευρέθηκε στα Εγκαίνια Φωτογραφιών με τίτλο HELP και παρακολούθησε την Θεατρική Παράσταση “Να με Θυμάσαι 2″ από την Θεατρική ομάδα Αγίου Στεφάνου. Η Κυρία Μαιχόσογλου δήλωσε ” Είμαστε όλοι ενάντια στην Βία κατά των γυναικών. Θα φροντίζουμε πάντοτε η γυναίκα να έχει την θέσει που της αξίζει στην κοινωνία και δεν θα κάνουμε καμία έκπτωση σε περιστατικά βίας και κακοποίησης”. Και Συμπλήρωσε ” Θερμά συγχαρητήρια στο Σύλλογο Γυναικών για τις τριήμερες Εκδηλώσεις. Θερμά συγχαρητήρια για τον πολιτισμό που παράγει” Στην φωτογραφία η Κα Μαιχόσογλου με την σκηνοθέτη και ηθοποιό Βάνα Πεφάνη και την κα Ιωάννα Μαρίνου από τον Σύλλογο Γυναικών.
![](https://mydionysos.gr/wp-content/uploads/2022/11/DC392B29-8652-48AD-A940-3E3CD92DAB2D.jpeg)
![](https://mydionysos.gr/wp-content/uploads/2022/11/EE11D5CF-DABB-42A6-B524-F5BF7090AAAB-1024x772.jpeg)