![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2022/11/kapi.jpg)
Ακολουθεί η επίσημη ανακοίνωση:
”Οι γιορτές τών Χριστουγέννων πλησιάζουν και το ΚΑΠΗ μας αποφάσισε για την Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου 2022 να φωτίσει το δεντράκι των Χριστουγέννων με την συμμετοχή των μελών της διασκεδάζοντας.Ωρα έναρξης 6 μ.μ.”
Ακολουθεί η επίσημη ανακοίνωση:
”Οι γιορτές τών Χριστουγέννων πλησιάζουν και το ΚΑΠΗ μας αποφάσισε για την Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου 2022 να φωτίσει το δεντράκι των Χριστουγέννων με την συμμετοχή των μελών της διασκεδάζοντας.Ωρα έναρξης 6 μ.μ.”