![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2022/11/as_fytepsoume_1611.jpg)
“Ας φυτέψουμε παρέα!”, αυτό είναι το σύνθημα που θέτει σε εφαρμογή ο Δήμος Διονύσου σε συνεργασία με το Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (ΕΚΕΤΑ), διοργανώνοντας εκδήλωση εθελοντικής δενδροφύτευσης το Σάββατο 26/11 στο Κρυονέρι.
Η δράση θα πραγματοποιηθεί στις οδούς Βρυούλων και Σολωμού της ΔΚ Κρυονερίου στις 10:00 π.μ.
Βρείτε την τοποθεσία μέσα από το χάρτη στο σύνδεσμο https://bit.ly/3hJ8gpL
![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2022/11/as_fytepsoume_1611.jpg)